Ceļošana pa Eiropu ar auto – ko ņemt vērā?

Ceļošana pa Eiropu ar auto – populārs ceļošanas veids

Tā kā aizvien vairāk cilvēku izvēlas savu brīvo laiku pavadīt ceļojot, tad arī aizvien biežāk tiek runāts un domāts par piemērotākajiem ceļošanas veidiem dažādiem tūristu segmentiem. Ir cilvēki, kuri nevēlas, lai ceļš aizņem ilgu laiku.

Tie visbiežāk ir gatavi piemaksāt par lidmašīnas biļetēm. Taču ir arī tādi ceļotāji, kuri labprāt ceļo ar auto, jo arī šim ceļošanas veidam ir vairākas priekšrocības. Patiesībā ceļošana pa Eiropu ar auto nevis vilcienu, autobusu vai lidmašīnu kļūst par vienu no populārākajiem Eiropas apceļošanas veidiem.

Pirmkārt un galvenokārt, ceļošana ar personīgo auto dod lielāku neatkarību, iespēju pašiem izvēlēties vai izmainīt ceļojuma maršrutu, kā arī pašiem pārvadāt savu bagāžu. Līdzīgi kā Eiropieši, arī tūristi no citām valstīm ir apjautuši, ka ceļošana ar privātiem transportlīdzekļiem sniedz plašākas ceļošanas iespējas.

Tā, piemēram, nozares rendences rāda, ka aizvien vairāk ķīniešu tūristu paši plāno savus ceļojumus, nevis izvēlas tūraģentūru pakalpojumus, kas tūrisma nozares darboņiem nozīmē to, ka aizvien vairāk nāksies domāt par jaunu pakalpojumu, piemēram, mašīnu servisu, moteļu, automāšīnu nomu, attīstīšanu, izveidi un uzturēšanu.

Ceļošana pa Eiropu ar auto ir iespējama tik vienkārši pateicoties Šengenas zonai, bet tik un tā – apceļojot Eiropu ar savu privāto mašīnu, nekāda gadījumā neaizmirstiet personu apliecinošus dokumentus, kā arī pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar katras valsts ceļu satiksmes noteikumu specifiku, maksas ceļu nosacījumiem u.tml.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s