Sīki par mani.

Sveiki, mani sauc Kārlis. Sīki par mani – esmu Latvijas Universitātes bijušais students. Esmu bijis divās apmaiņas programmās, tātad esmu mācījies veselās trīs atšķirīgās valstīs.
Visu mūžu esmu pavadījis mācoties lietas, kuras pēc manām domām man nekad nenoderēs. Vēl joprojām neesmu atradis to, kas gribu būt nākotnē. Vēl joprojām meklēju savus sapņus, veidus kā tos īstenot, kā arī vēl meklēju savu dzīves jēgu.

Šo blogu izveidoju ar domu, ka man ir daudz ārvalstu draugi, pateicoties manām pieredzēm ar apmaiņas programmām un pateicoties tam, ka es esmu iesaistījies visādās ārvalstu aktivitātēs. Esmu bieži saskāries ar situāciju, ka gandrīz vai pēdējā dienā mani draugi paziņo to, ka tuvākajā laikā būs Latvijā, drīzāk Rīgā. Nu un tad viņi lūdz manu palīdzību atrast, kur viņiem apmesties, kā arī lūdz manu palīdzību viņiem parādīt to skaistāko Latvijā un Rīgā pēc iespējās īsākā laika posmā. Tad nu šo blogu izveidoju ar domu palīdzēt līdzīgiem cilvēkiem kā es, kā arī šis būs man kā špikeris, kurā ielūkoties, ja nu kaut ko būšu piemirsis.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s